سوالات متداول

در این بخش می توانید سوالات متداولی که توسط مشتریان و مخاطبان پرسیده می شود را مشاهده نمائید. مشاهده این پرسش و پاسخ ها موجب پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهد شد.

سوالات متداول

دانلود
اپلیکیشن کارتک یک پلتفرم چند منظوره برای خرید و فروش آنلاین، تبلیغات، بازاریابی و ارائه خدمات به کاربران است که توسط شرکت کار، توسعه، کیفیت چهلستون طراحی و امتیاز برند و لوگوی آن در تمام مراجع قانونی ثبت گردیده است.
هر شخص حقیقی یا حقوقی که با شماره موبایل خود در کارتک ثبت نام نماید کاربر کارتک بوده و از وقتی که اپلیکیشن کارتک را نصب می کند می تواند با انجام فعالیت های مختلف (مانند ثبت نام، تکمیل اطلاعات فردی، تکمیل ستاره های پروفایل، معرفی کاربران جدید، مشاهده محتوای مجله کارتلا و ... ) و با کسب امتیازات گوناگون از امکانات منحصر به فرد کارتک (مانند شرکت در قرعه کشی، امتیاز KV، خرید به صرفه و مطمئن، امتیاز KM، بازاریابی و کسب درآمد و ....) استفاده کند.
کاربری که کارتک را نصب می کند می تواند با پاسخ دادن به چند سوال غیر خصوصی، پروفایل خود را ستاره دار نماید. این سوالات عبارتند از: کجا ساکنید؟ خانم هستید یا آقا؟ چند سالتونه؟ وضعیت تحصلیتون چطوریه؟ وضعیت شغلیتون چطوریه؟ ازدواج کردید؟ هر کاربری، بدون اینکه اطلاعات خصوصی خود را مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره شناسنامه و ... اعلام نماید می تواند به این سوالات پاسخ داده و ستاره بگیرد.
امتیازی است که کاربران با فعالیت های خود در کارتک به دست می آورند.
در این بخش می توانید با دیدن صفحات، امتیازات KV و KM دریافت نمایید. برای شارژ محتوای مجله باید یکی از بارکدهای کارتک را اسکن نمایید.

بارکدهای ثابت: بارکدهایی که در بعضی از اماکن عمومی و خصوصی بصورت ثابت نصب شده باشند.
بارکدهای سیار: بارکدهایی که بر روی گوشی موبایل بعضی از کاربران ایجاد شده است.

این امتیاز مخصوص افراد 4 ستاره به بالا است. یعنی تا زمانی که کاربر 4 ستاره نباشد نمی تواند KM دریافت کند. KM را می توانید در بسته های 100 تایی به کارتک فروخته و در مقابل پول نقد دریافت نمایید.

از دو طریق می توانید با کارتک همکاری کرده و برای خود درآمدزایی نمایید:

  1. 1- دریافت بارکدهای سیار
  2. 2- پنل های همکاری

آزاد سازی KV به چه صورت می باشد؟

بعد از خرید از فروشگاه و تحویل گرفتن کالا، علاوه بر بهره مندی از تخفیف، به ازای هر یک محصولی که خریده باشید، می توانید یکی از امتیازات KV موجود در کیفتان را طبق لیستی که در اختیارتان قرار می گیرد، آزاد کرده و بابت آن هدیه نقدی دریافت کنید. بنابراین با خرید هر محصول، معادل ارزش KV آن پاداش دریافت کرده و هر چه تعداد ستاره های پروفایلتان بیشتر باشد، ارزش KV بیشتر خواهد بود.

قرعه کشی ماهانه کارتک به چه صورت می باشد ؟

کارتک در پایان هر ماه بین کاربرانی که بیش از 100 KV به دست آورده باشند قرعه کشی انجام می دهد. نتایج قرعه کشی ماه گذشته و نوع و تعداد جوایز ماه جدید، بین اول تا پنجم هر ماه از طریق اپلیکیشن کارتک اعلام می شود. کسب هر امتیاز KV (بیشتر از 100) در هر ماه مساوی با یک شانس بیشتر برای قرعه کشی همان ماه است. موجودی کیف KV در هر ماه تا پایان همان ماه معتبر می باشد.

نحوه دریافت بارکد های سیار چگونه است؟

چنانچه حداقل دو نفر با معرفی مستقیم شما در کارتک ثبت نام کرده باشند می توانید درخواست بارکد سیار بدهید تا آن را روی گوشی تلفن همراه خود دریافت نمایید. این بارکد به مدت 30 روز فعال است و در صورتی که در 30 روز گذشته حداقل 100 KV کسب کرده باشید برای 30 روز بعد نیز فعال می شود.

شرایط استفاده از پنل های همکاری به چه صورت می باشد؟

کاربران 4 ستاره به بالا می توانند با زدن کلید پنل همکاری یکی از پنل های کارتک را انتخاب و با جذب مشتری برای خود درآمدزایی نمایند. مالکیت پنل طلایی در مدت اعتبار آن (18 ماه) قابل واگذاری است. (درآمدهای پنل از لحظۀ واگذاری به بعد به مالک جدید تعلق می گیرد) تا زمانی که یک پنل طلایی فعال داشته باشید،امکان خرید پنل دیگری را ندارید. اگر یک مشتری از شماره پنل طلایی شما استفاده کند تا زمانی که پنل شما فعال باشد برای خریدهای بعدی خود از کارتک نیاز نیست شماره پنل جدیدی را وارد نماید.

ارزش KM چقدر است و چگونه محاسبه می شود؟

ارزش KM بر حسب موجودی صندوق ذخیره کارتک محاسبه می شود، صندوق ذخیره شامل درصدی از کل فروش کارتک است که بر تعداد KM های فروخته شده تقسیم و ارزش هر KM را در همان لحظه تعیین می کند. همه کاربرانی که KM دارند می توانند همواره قیمت لحظه ای KM را مشاهده کنند.

نحوه آزاد سازی KV به چه صورت است؟

بعد از خرید از فروشگاه و تحویل گرفتن کالا، علاوه بر بهره مندی از تخفیف، به ازای هر یک محصولی که خریده باشید، می توانید یکی از امتیازات KV موجود در کیفتان را طبق لیستی که در اختیارتان قرار می گیرد، آزاد کرده و بابت آن هدیه نقدی دریافت کنید. بنابراین با خرید هر محصول، معادل ارزش KV آن پاداش دریافت کرده و هر چه تعداد ستاره های پروفایلتان بیشتر باشد، ارزش KV بیشتر خواهد بود.